Kamerový systém

Jde o sestavu kamer, nahrávacích zařízení, zálohovacích zdrojů a dalších doplňků. Konfiguraci kamerového systému volíme po seznámení se s prostorem určeným k dohledu. Kamerový systém umožňuje záznam kvalitního obrazu a je jen otázkou prostoru na nahrávacích zařízeních, jak dlouhou dobu lze pořízené záběry ponechat v archivu.

Kamerový systém se záznamem

Bezpečnostní kamery se záznamem provádíme ve stávajících objektech i novostavbách.

V případě novostavby je vhodné provést přípravu na kabelové rozvody již v rámci hrubé stavby. U stávajících objektů přizpůsobíme rozvody konkrétnímu objektu tak, aby docházelo k minimálním zásahům do stávajících konstrukcí (omítek, zateplení atd.)

V případě nemožnosti vedení kabeláže, je možné vytvořit bezdrátový spoj pro přenos dat z kamery.

Celý systém je možné připojit do internetu a sledovat kamery on-line z jiného místa. Vzdáleně je také možné procházet uložené záznamy.

Požíváme technologie, které umožňují vzdálený dohled pomocí mobilních zařízení (telefon, tablet).

Jednotlivé komponenty nakonfigurujeme podle Vašich požadavků.  Především pak typ, rozlišení a optiku IP kamer, typ a velikost pevného disku záznamového zařízení. Pracujeme s kvalitními a odzkoušenými značkami a technologiemi.

 

kamerové systémy
Kamerové systémy,bezpečnostní kamery

IMG_1373dve kamery

 

 

Vaši poptávku zasílejte na e-mail: info@kamerovydohled.cz

Chcete kamerový systém koupit a chcete si udělat cenovou představu o jednotlivých komponentech? Napište co od kamerového systému očekáváte, obratem Vám zašleme nabídku.

Článek týkající se legislativy a ohlašovací povinnosti k UOOU.

Zajímáte-li se o technologii kamerových systémů, můžete sledovat například tento blog.