Ekonomická stavba

Instalací našeho kamerového systému můžete i vzdálenou stavbu řídit efektivně.

Nemusíte jezdit kontrolovat, zda se ještě na stavbě pracuje a šetříte tím čas i finance. Nelze samozřejmě předpokládat, že kamerový systém nahradí precizní stavební dozor. Může však jeho činnost zajímavě rozšířit a doplnit.

Platíte-li dělníky za hodinu jejich práce, kamerový systém Vám umožní efektivně kontrolovat, zda počet hodin opravdu odpovídá účtovaným hodinám. Statisticky platíte denně minimálně o 50 minut na jednoho dělníka více než je skutečná pracovní doba. Jsou to časy příjezdu a odjezdu, pauzy během dne. Tomu zamezíte jen svou přítomností na stavbě a to buď fyzickou nebo vzdálenou. Ne každý má čas být na stavbě každý den a celou pracovní dobu. Pro to jsme tu my a nabízíme vzdálený kamerový dohled. Pomocí telefonu, tabletu nebo počítače můžete sledovat svoji stavbu 24 hodin denně. Náklady spojené s provozem kamerového systému se Vám vrací v částkách ušetřených za hodiny, kdy dělníci nepracují a které by normálně účtovali.

Vidíte, jestli se Vaší stavbě všichni věnují podle domluvy a že jsou plněny časové dohody.

Nejednou se živý náhled v praxi využívá pro přímou konzultaci například s projektantem nebo technickým dozorem, který tak může včas „zachytit“ vznikající problém.

 

Službu můžete marketingově využít a nechat své zákazníky sledovat jak roste jejich stavba.

Říkáte jim tím, že nemáte co skrývat. V konkurenčním boji tak získáváte body navíc.