Vzdálený kamerový dohled

Vzdálený kamerový dohled staveb. Mějte přehled a kontrolu, co se děje na Vaší stavbě v době Vaší nepřítomnosti. Dosáhnout toho můžete díky naší službě kamerového dohledu staveb. Zvýšíte kontrolu dělníků, budete mít větší přehled a nebude jednoduché Vám podsunout nesprávnou informaci o průběhu stavby.

Kdykoliv si můžete prohlédnout co se na Vaší stavbě právě děje. Pomocí IP kamery s vysokým rozlišením můžete pozorovat svoji stavbu kdykoliv během dne i noci (galerie záběrů). Na konci stavby od nás dostanete časosběrné video a i za mnoho let můžete zavzpomínat, jak postupně rostl Váš dům, Vaše stavba. Stavební společnosti využijí časosběrný videospot pro prezentační účely.

Na stavbu umisťujeme IP kameru, která je nastavena tak, aby monitorovala celý prostor. Je samozřejmě možné požít zcela individuální systém více kamer a zvýšit tak kontrolu na staveništěm.

Po instalaci Vám zašleme odkazy na aplikace do mobilních zařízení  a návod k jejich nastavení a spuštění.

 

Veškerou nutnou legislativu spojenou s instalací kamerového systému se záznamem vyřídíme.

V případě pořizování záznamu, např. pomocí detekce pohybu, zpracováváme pořízené nahrávky v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. a ukládáme je na zabezpečené servery.Monitorovaný prostor označujeme v souladu s legislativními pokyny.

Kontaktujte nás pro více informací.

Technologie kamerových systémů jsou velmi variabilní. Kontaktujte nás. Po seznámení s Vašimi požadavky vytvoříme návrh a cenovou nabídku kamerového systému, kamerového zabezpečení stavby, provozovny, rodinného domu.