Vzdálený kamerový dohled

Publikováno v Nezařazené

Výhoda vzdáleného kamerového dohledu stavby, instalace nové výrobní linky nebo jiného provozu, je na první pohled zřejmá i při laickém pohledu. Jedná se o možnost mít kontrolu a dohled bez nutnosti se přesouvat na dané místo. Součástí naší služby je i postprodukce pořízených snímků a záběrů a vytvoření časosběrného videa z průběhu dohledu. Takové video je nejen dokumentem z průběhu, ale lze efektivně využívat pro firemní marketing. Záběry z akce je možné streamovat online do Vašeho webu.

Pro poptávku / objednávku nám stačí lokace budoucího stanoviště a informace o snímané scéně. V případě, že není dostupné napájení 230 V z místní sítě, je možné zřídit napájení fotovoltaické. Po instalaci získáváte přístup do přehledného uživatelského centra.

Pro zaslání poptávky využijte e-mail: info@kamerovydohled.cz

  1. […] Vzdálené kamerové dohledy mohou samozřejmě pomáhat i v dobách, kdy je žádoucí, aby člověk zůstal raději doma nebo ve své kanceláři a méně cestoval. Přehled nad stavbou mu zůstane a je to zároveň funkční hygienické opatření – nikam nejedu = nenakazím sebe ani jiné. J o technologii, která pomáhá v řízení stavby zcela běžně a v současné situaci to platí dvojnásob. Více o vzdáleném kamerovém dohledu stavby zde. […]